Risk Bildirimi

İşbu platformda şans oyunları oynamak, ‘www.1win.pro’ adresli web sitesindeki kullanıcı hesabınıza yatırılan parayı kaybetme riskinin farkında olduğunuz ve bunu göze aldığınız anlamına gelir;

Bazı bölgelerde yürürlükte olan mevzuat ve kanunlara göre, çevrimiçi şans oyunları oynamak yasal olmayabilir. ‘www.1win.pro’ adresli web sitesinin hizmetlerini kullanmanızın yasal olup olmadığı hususunda, size hiçbir yasal tavsiye veya taahüt veremeyeceğimizi anlar ve kabul edersiniz.

İşbu platform, web sitesinin hizmetlerinin, ikamet ettiğiniz bölgedeki yasal gerekliliklere uygun olup olmadığını teyit etmez. ‘www.1win.pro’ adresli web sitesi tarafından sağlanan hizmetleri tamamen kendi sorumluluğunuzda ve tamamen kendi takdirinize bağlı olarak kullanırsınız. İşbu web sitesinin hizmetlerini kullanmanızın, tabi olduğunuz yasal mevzuata uygun olup olmadığı konusunda tamamen kendiniz karar verirsiniz. İşbu platformda kullanıcı oturumu açmak ve şans oyunlarına iştirak etmek tamamen sizin kararınız ve sorumluluğunuzdadır.

İşbu web sitesi ile platform ve içerdikleri şans oyunları, herhangi bir açık veya zımni taahhüt olmaksızın kullanımınıza sunulmaktadır.